18 жовтня 2023 року Юлія Сидорець – директор Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області, з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми, відвідала форум «Вінниччина без торгівлі людьми» в межах проєкту «Забезпечення комплексного реагування з метою захисту осіб, постраждалих від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерно зумовленого насильства у Вінницькій області», який було реалізовано за підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID) народної організації з міграції (МОМ) і Міністерства закордонних справ Норвегії.
Під час форуму обговорено досвід, досягнення та виклики реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії та торгівлі людьми під час війни в Україні, ключові аспекти реалізації державної політики сфері запобігання та протидії торгівлі людьми на локальному рівні, а також підбивання підсумків.
![](https://vinps.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8931-1024x768.jpg)
![](https://vinps.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG_8915-1024x768.jpg)
![](https://vinps.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/unnamed-1-244x300.jpg)
![](https://vinps.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-7072-1-225x300.jpg)
![](https://vinps.vn.ua/wp-content/uploads/2023/10/IMG-7073-1-1-225x300.jpg)