24.10 та 07.11 для фахівців психологічної служби закладів освіти спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, практичним психологом Центру – Анастасією Нагібіною, був проведений Навчально-практичний вебінар«Психологічна стійкість та резилієнтність для учасників освітнього процесу: Резилієнтні вчителі».
Мета зустрічі: активізувати в учасників знання щодо псхологічної стійкості – резилієнтності; допомогти дослідити власну резилієнтність і мотивувати до розвитку нових резилієнтних рис в себе та у вчителів; виробити практичні уміння і навчити технік плекання навичок резилієнтності.
По завершенню, фахівці психологічної служби, висловили вдячність щодо опрацювання актуальної теми та опрацювання і отримання практичного інструментарію.
![](https://vinps.vn.ua/wp-content/uploads/2023/11/ajj-1024x576.png)